Otevřené pozice

Momentálně nemáme otevřenou žádnou konkrétní pracovní pozici.

Pracovní příležitosti v ČR, SR, PL

Podnikáme v dynamickém oboru informačních služeb, ve kterém je pro vysokou kvalitu našich výstupů nezbytný tým erudovaných spolupracujících lidí. Náš kolektiv expertů průběžně doplňujeme. Obecné požadavky na uchazeče o analytické pozice jsou:

 • zájem o mediální problematiku
 • všeobecný geopolitický přehled
 • vzdělání (ukončené nebo vyšší ročníky VŠ) v oborech žurnalistika, sociální vědy, politologie nebo marketing
 • komunikativní znalost AJ
 • ovládání spisovné češtiny
 • vítaná také precizní znalost polského nebo slovenského jazyka
 • vysoká uživatelská gramotnost práce s PC (MS Word, MS Excel)
 • zájem o moderní technologie, sociální sítě a IT

Oproti tomu nabízíme

 • zajímavou pracovní náplň v mladém kolektivu
 • motivující finanční ohodnocení
 • možnosti zkrácených úvazků, flexibilní pracovní doby a částečné práce z domova
 • práci ve firmě, která se hlásí k principům genderové korektnosti, svobody v práci a přátelskosti k rodinám

Pokud uvedené podmínky považujete za zajímavé a domníváte se, že váš profil odpovídá našim potřebám, uvítáme, pokud nám zašlete váš životopis. A to i v případě, pokud na tomto místě nejsou aktuálně vypsány žádné otevřené pracovní pozice.

Kontakt pro zaslání životopisu: hr@mediatenor.cz

Pracovní příležitosti v mezinárodní skupině

Skupina Media Tenor International pravidelně doplňuje svůj analytický tým na pobočkách ve Švýcarsku, USA, Vietnamu a JAR. Aktuálně otevřené pozice naleznete zde.

Renata Týmová

Analýzy společnosti Media Tenor jsou nedílnou součástí měření veřejné služby, které Česká televize zavedla před 2 roky a výsledky analýz poskytují nejen samotné České televizi cennou zpětnou vazbu z hlediska kvality zpravodajství, publicistiky a diskuzních pořadů. Analýzy nám umožňují sledovat vývoj obsahových charakteristik našeho zpravodajství a publicistiky zejména z hlediska kvalitativních parametrů. Zároveň touto zpětnou vazbou získáváme jistotu že poskytovaná kvalita se ve výsledcích skutečně objevuje.

Renata Týmová

Vedoucí Výzkumu programu a auditoria České televize

Patricie Šedivá

Media Tenor zpracovává pro tiskové oddělení společnosti T-Mobile nejen monitoring médií, ale také různé analýzy. Oceňujeme nejen profesionální služby Media Tenoru, ale i svědomitý, flexibilní a proaktivní přístup Pavla Mašky, reflektující veškeré individuální požadavky ze strany klienta.

Patricie Šedivá

PR, T-Mobile

Lucie Pecháčková

Monitoring od společnosti Media Tenor nám už více než rok pomáhá měřit výsledky naší práce. Kromě denního monitoringu médií si necháváme zpracovávat také pravidelné měsíční analýzy, u kterých oceňujeme jasnost, přehlednost a nezávislý pohled v hodnocení tonality jednotlivých témat i článků. Na spolupráci s týmem agentury Media Tenor oceňujeme kromě profesionality také lidský přístup a prakticky okamžité reakce na naše dotazy a požadavky.

Lucie Pecháčková

Tiskové oddělení, O2 Czech Republic a.s.

Petr Neuvirth

Hledali jsme řešení, které v jednom finálním indexu zohlední obsahovou kvalitu příspěvků, rozsah mediálního pokrytí a také relevanci zdroje informace. Takové řešení jsme nalezli u progresivního dodavatele mediálně-analytických služeb Media Tenor. Díky němu jsme nyní schopni se rychle a přehledně porovnávat s konkurencí a sledovat vývoj vlastního profilu v čase, včetně monitoringu profilu v rámci relevantních sociálních sítí.

Petr Neuvirth

Ředitel rozvoje produktů, procesů a marketingu ČSOB Leasing

Zdenka Kubalová

Analýza mediální publicity města Plzně nám pomohla poznat vlastní komunikační pozici. Analýza přesně identifikovala subjekty, které v celostátním kontextu nejpodstatněji ovlivňují image města – pro nás partnery pro navazování spolupráce. V regionálním okruhu nás zajímalo především, jak se nám daří komunikovat klíčová témata definována strategickým plánem rozvoje města.

Zdenka Kubalová

Tisková mluvčí města Plzně 2002-2009

Peter Eigen

Bez analytické podpory Media Tenoru by naše práce nedoznala pochopení nejen u světových lídrů, ale ani u nejširší veřejnosti.

Peter Eigen

Zakladatel Transparency International

Richard Gaul

Strategické řízení vztahu s médií vyžaduje jasný a nezávislý seismograf, který nám v předstihu prozradí, v čem spočívají slabiny naší externí komunikace. Media Tenor je celosvětový hráč, jehož kvalifikovaní analytici sledují nejen tradiční média, ale také celou šíři internetu.

Richard Gaul

Ředitel korporátní komunikace BMW 1985-2006