Otevřené pozice

Momentálně nemáme otevřenou žádnou konkrétní pracovní pozici.

Pracovní příležitosti v ČR, SR, PL

Podnikáme v dynamickém oboru informačních služeb, ve kterém je pro vysokou kvalitu našich výstupů nezbytný tým erudovaných spolupracujících lidí. Náš kolektiv expertů průběžně doplňujeme. Obecné požadavky na uchazeče o analytické pozice jsou:

  • zájem o mediální problematiku
  • všeobecný geopolitický přehled
  • vzdělání (ukončené nebo vyšší ročníky VŠ) v oborech žurnalistika, sociální vědy, politologie nebo marketing
  • komunikativní znalost AJ
  • ovládání spisovné češtiny
  • vítaná také precizní znalost polského nebo slovenského jazyka
  • vysoká uživatelská gramotnost práce s PC (MS Word, MS Excel)
  • zájem o moderní technologie, sociální sítě a IT

Oproti tomu nabízíme

  • zajímavou pracovní náplň v mladém kolektivu
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnosti zkrácených úvazků, flexibilní pracovní doby a částečné práce z domova
  • práci ve firmě, která se hlásí k principům genderové korektnosti, svobody v práci a přátelskosti k rodinám

Pokud uvedené podmínky považujete za zajímavé a domníváte se, že váš profil odpovídá našim potřebám, uvítáme, pokud nám zašlete váš životopis. A to i v případě, pokud na tomto místě nejsou aktuálně vypsány žádné otevřené pracovní pozice.

Kontakt pro zaslání životopisu: hr@mediatenor.cz

Pracovní příležitosti v mezinárodní skupině

Skupina Media Tenor International pravidelně doplňuje svůj analytický tým na pobočkách ve Švýcarsku, USA, Vietnamu a JAR. Aktuálně otevřené pozice naleznete zde.