Místo

Vinné sklepy U Jeňoura a Hotel Beatrice se nachází v klidném prostředí vinic v malebné vinařské vesničce Nechory u Prušánek, na půli cesty mezi Břeclaví a Hodonínem.

www.ujenoura.cz  ·  facebook vinných sklepů U Jeňoura a hotelu Beatrice

Doprava autem

GPS souřadnice: 48°50'34.2"N 16°59'11.8"E

Směrem od Brna po dálnici D2, výjezd na 41. km do Velkých Bílovic, po silnici 423 přes Moravský Žižkov do Prušánek. Dále vás navedou informační tabule na vinné sklepy U Jeňoura. Vzhledem k nevyzpytatelným okolnostem rekonstrukce dálnice D1 doporučujeme vyrazit v dostatečném časovém předstihu.Doprava vlakem/autobusem

Pojedete-li vlakem nebo autobusem, stačí docestovat do Břeclavi. Dejte nám dopředu vědět čas příjezdu, zajistíme vaše vyzvednutí.

O hotelu

Hotel Beatrice je součástí sklepního areálu U Jeňoura, nabízí pohodlné ubytování v klidném prostředí nechorských vinic, kde můžete strávit ideální dovolenou s dětmi, víkendový pobyt ve dvou, firemní školení nebo nocleh po bujarém večírku ve vinných sklepech.

  • ubytování ve 25 komfortně vybavených pokojích s balkóny
  • přímé propojení s Vinnými sklepy U Jeňoura
  • půjčovna jízdních kol
  • možnost krásných výletů po okolí – Lednicko-valtický areál, vyhlídková věž Nový Poddvorov, Slovanské hradiště Mikulčice, větrný mlýn, Čejkovice…

Přečtěte si více o hotelu »


Hotel Beatrice