Tradiční akce v novém
14. – 16. září 2017
Hotel Beatrice Prušánky – Nechory

Seminář Tiskoví mluvčí a odborníci v PR má vždy pevné místo v mém kalendáři.

Jitka Svobodová, Economia

Kombinace skvělého odborného
a neformálního programu.

Marta Selicharová, Česká pošta

Je skvělé mít příležitost diskutovat s kolegy z oboru, navíc v krásném prostředí.

Radka Burketová, ČIŽP

Na seminář už dlouho
jezdím a jezdit budu.

Josef Duben, držitel ceny Anny Veverkové

Seminář Tiskoví mluvčí a odborníci v PR, to je tradiční akce, která je otevřena všem komunikačním praktikům. Setkání je zaměřeno na konstruktivní diskusi nad podnětnými odbornými přednáškami.

Chcete-li změnu oproti strojeným pražským hotelovým seminářům, přijměte pozvánku do inspirativního prostředí jižní Moravy!

Vinné sklepy U Jeňoura a Hotel Beatrice se nachází v klidném prostředí vinic v malebné vinařské vesničce Nechory u Prušánek, na půli cesty mezi Břeclaví a Hodonínem.

Vážení přátelé, komunikační praktici,
je mi ctí, že vás mohu pozvat na další setkání tiskových mluvčích a odborníků v PR. Letos bude seminář potřetí pořádat můj tým ze společnosti Media Tenor. Vaše pozitivní ohlasy z minulých ročníků pro nás byly opravdovou odměnou. Opět jsme tedy pro vás připravili setkání s množstvím zajímavých bodů v programu, ale se zachováním řady tradičních rysů, na které jste byli zvyklí. Jedná se především o jedinečnou atmosféru semináře, kdy si v přátelském prostředí několika desítek lidí budeme vyměňovat své zkušenosti, kriticky diskutovat a také si užívat společnou zábavu. Stálice zůstávají, i letos se setkáte se skvělou cimbálovou muzikou Michala Miltáka.

Ing. Pavel Herot, Ph.D. ředitel Media Tenor, spol. s r.o.

Zdravím Vás, milí kolegové,
je skvělé, že se opět potkáme. Věřím, že konferenční program pro vás bude inspirativní, a to jak ve své odborné, tak volnočasové části. Budete-li potřebovat s čímkoliv pomoci, jsem zde pro vás. Určitě si s sebou nezapomeňte dostatek vizitek a také propagační materiály vaší organizace.

Ing. Lucie Křivánková organizační manažerka setkání

Milí přátelé,
srdečně vás zdravím. Po 20 letech organizování seminářů TM a PR jsme se rozhodli, že nastal čas přenechat organizaci seminářů mladším kolegům. Byla to pro nás inspirující éra, našli jsme skvělé přátele. První seminář TM a PR jsme pořádali v r. 1993 v Luhačovicích, následně v Čejkovicích, Uherském Hradišti, Kroměříži...v poslední době ve Strážnici a Valticích. Tradice je dostatečná a pevně věřím, že bude i nadále pokračovat.

PhDr. Janka Kolářová dřívější organizátorka setkání