16.12.2015     Tiskové zprávy

Pavel Maška se stává partnerem Media Tenoru

Praha, 16. Prosince 2015 – Novým spolumajitelem a partnerem společnosti Media Tenor se stal Pavel Maška, který ve společnosti působí od roku 2011 jako obchodní manažer. V oblasti sledování médií se Pavel pohybuje od roku 1998. Dříve pracoval pro společnosti Newton Media, Anopress či eMerite. Pavel Maška je nyní vedle dvojice dlouhodobých vlastníků Media Tenoru, Pavla Herota a Tomáše Hradila, třetím spolumajitelem společnosti.

Pavel je snad nejzkušenějším žijícím expertem v oblasti mediálního monitoringu v České republice. Za poslední tři roky přetvořil výhradně mediálně-analytický Media Tenor na společnost, která klientům je schopna zajistit také kvalitní inteligentní monitoring. Jeho přistoupení mezi partnery je proto logickým krokem,“ říká Pavel Herot, řídící partner Media Tenoru.

Pavel Maška

Media Tenor nabízí mediální monitoring více než 5 000 českých zdrojů a ucelený soubor analytických služeb založených na inteligentní obsahové analýze mediálních příspěvků. Analytický a konzultační servis využívají firmy, státní správa, samospráva, politické subjekty, PR agentury, redakce médií nebo akademici. Společnost s českými vlastníky je zapojena do mezinárodní asociace kanceláří Media Tenor. Klienty Media Tenoru jsou například Česká televize, TV Nova, O2, T-Mobile, Vodafone nebo Heineken.


zpět do archivu tiskových zpráv